Úvod
Zabezpečení domů
Domácí telefony
Přístupové systémy
Detektory CO
Kamery
Kontakt
Partneři
Jablotron
Flajzar
Mondeo forum
Truck forum

 

 

 

 

 

 

 

 

Nabízíme instalaci elektronického zabezpečovacího zařízení nejen do osobních ale i do nákladních automobilů a stavebních strojů.

Nově též i železničních vozů různých spolků a organizací.


Provádíme instalace systémů i do vozidel s CAN sběrnicí nejen od firmy Jablotron.

Součástí většiny systémů je i imobilizační okruh, který znemožní nastartování vozidla.


 

Unikátní miniaturní GSM zabezpečovací zařízení

Vyvinutý českou firmou FLAJZAR. To je nový zabezpečovací systém s nejjednodušší možnou instalací, bez nutnosti jakékoliv montáže, určený pro libovolný vůz. Snadno přenositelný z vozu do vozu, snadno ovladatelný pomocí vašeho mobilu.

EMA je miniaturní elektronický alarm, sdružuje v jednom těle kompletní GSM část, senzory, záložní Li-Ion akumulátor a napájecí část 12V včetně standardizovaného konektoru.

Pro zprovoznění stačí jen vložit SIM kartu a celé zařízení zasunout do napájecího konektoru (konektor zapalovače) vašeho vozu. Nyní jen prozvoníte. Zařízení si automaticky uloží vaše číslo se kterým pak komunikuje. Pro další, podrobnější nastavení nebo změny můžete použít jednoduché SMS příkazy nebo připojit pomocí USB konektoru vaše PC. Ema s vámi komunikuje jednoduše, intuitivně. Snadno přidáte další telefonní čísla vašich členů rodiny nebo zaměstnanců, změníte texty SMS, název zařízení, pokud bude třeba, nastavíte senzory ...

Ema je trvale zasunutá v napájecím konektoru (konektor zapalovače) automobilu. Jakmile vůz opouštíte, jen krátce prozvoníte z vašeho mobilu. Ema se zaktivuje a její senzory naklonění, otřesů, polohy a  detektoru poklesu napětí v síti, popřípadě externě připojené senzory, hlídají váš vůz. Při některé z událostí (lze konfigurovat), jako je narušení prostoru vozu (pohyb), naklonění (odtah), startování (detekce poklesu napětí v palubní síti) nebo neoprávněného pohybu vozidla (GSM lokátor) – kterákoliv událost spustí okamžité volání na přednastavená mobilní čísla, popřípadě pošle SMS. Vy pak máte možnost na dálku prostor odposlouchávat a případně sledovat přibližnou trasu vozidla.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Napájení: Vnitřní Li-Ion 3,7V, kapacita 320mAh
Vysílací výkon GSM: Class 1 (1W), Class 4 (2W)
GSM frekvence: Quad-band 850/900/1800/1900MHz
USB-IN: 5V
Rozměry: 38x42x69mm
Provozní relativní vlhkost: 35% až 85%
Nabíjení: 7 – 16V (palubní síť 12V)
USB-OUT: Napájení externích čidel - 3,5 – 4V / max. 5mA
Skladovací teplota: -20°C až +80°C
Provozní teplota: -20°C až +70°C

 

 
© copyright 2013 created by mawerick design